Rozdali sme kopec darčekov

Vernostný program

Určite si spomínate na emaily a blogové články, v ktorých sme neustále a s radosťou opakovali, koľko darčekov sa chystáme rozdávať. Aby neostalo len pri rečiach, zrekapitulujme si, ako to naozaj bolo.

ibv - gift 768x513 - Rozdali sme kopec darčekov

 

Prvé odmeňovanie v druhej polovici minulého roka začalo prvého septembra. ASAS Nakupuj a užívaj je odmeňovací program Aliancie stavebnín, a.s. (hádate dobre, sme jej zakladajúcim členom), v ktorom každý registrovaný nakupujúci pri nákupe nad 100 € zbieral body do konca októbra a následne si body premieňal na odmeny z katalógu. Všetky odmeny z Nakupuj a užívaj potom boli doručené k nám do IBV a k nám ste si ich potom prichádzali s úsmevom vyzdvihnúť.

 

Tu sme však ani zďaleka nekončili! V IBV máme aj vlastný vernostný program - Kartu zákazníka a Kartu partnera - v ktorom si všetci registrovaní zákazníci za nakupovanie zbierajú na svoj účet body. Navyše majú špeciálne zľavy a aj vernostné akcie na služby a produkty, ktoré pre nich pravidelne plánujeme. Vydali sme vlastný katalóg plný darčekov a dali sme možnosť našim verným premeniť svoje "zarobené" body na vecné ceny, ktoré sme nachystali na vyzdvihnutie v akurátnom čase tak, aby si stihli nájsť svoje miesto pod vianočným stromčekom.

 

Aj vy chcete dostať darček (a nie jeden, hneď niekoľko) za svoju vernosť a nákupy u nás? Prihláste sa tiež! Vernostné programy IBV sú do detailov vysvetlené tu. Nepotrebujete nič, stačí vyplniť krátky formulár a kartu si pri najblžšom nákupe vyzdvihnúť.

Predchádzajúci článok
Nábytok do kúpeľne, ktorý vydrží
Nasledujúci článok
Zimná údržba
keyboard_arrow_up