Stavbárska zóna Stavivo IBV - Stavajte nielen efektívne, ale aj výhodne

Vernostný program

ibv - Clanok banner 1200x600 3 - Stavbárska zóna Stavivo IBV - Stavajte nielen efektívne, ale aj výhodneV súčasnosti je konkurencia na trhu stavebných firiem vysoká a často o úspechu môžu rozhodovať aj drobnosti.  My v Stavivo IBV si tento trend uvedomujeme, a preto sa snažíme našim partnerom poskytovať čo najlepšie podmienky. Zaregistrovaním do našej stavbárskej zóny môžete čerpať mnoho benefitov, a tak získať náskok pred konkurenciou už pri nákupe materiálu.

Nech ide o malé kutilské projekty alebo veľké stavebné zákazky, vždy sa môžete spoľahnúť na naše služby. Sme tu, aby sme vám poskytli nielen top servis, ale aj množstvo výhod, pretože si ceníme každého zákazníka ako partnera. Pre nás nie je len heslo "Vyhrňme si spolu rukávy!" prázdnym slovom, ale záväzkom.

Aké benefity prináša stavbárska zóna Stavivo IBV?

1. Objednajte viac, zaplaťte menej

Čím viac tovaru nakúpite, tým vyššiu zľavu dostanete. Náš odmeňovací systém je štedrý ku každému zákazníkovi, pretože chceme, aby ste z každej investície mali čo najväčší prospech.

2. Expresné doručenie tovaru

Vaše objednávky sú našou prioritou. Môžete si vyzdvihnúť tovar osobne už do 2 hodín, alebo vám ho doručíme zadarmo pri objednávke nad 590 € priamo na stavbu do 24 hodín, čo vám ušetrí čas a zabezpečí plynulý priebeh vašich projektov.

3. Obchodný zástupca s individuálnym prístupom

Po zaregistrovaní vám pridelíme osobného obchodného zástupcu priamo vo vašom regióne, ktorý vám poskytne individuálnu podporu a rady, čím zabezpečíme efektívnu komunikáciu a naplnenie vašich potrieb.

4. Jeden účet pre celú firmu – prehľad na prvom mieste

Po registrácii firmy získate prehľad objednávok a faktúr na jednom mieste, čo uľahčuje správu účtov a transparentnosť v rámci vašej firmy. Nemusíte sa tak báť zložitých procesov a zbytočnej byrokracie.

5. Široký výber produktov

Naša ponuka zahŕňa viac ako 12 000 produktov a materiálov pre stavbu, dielňu či záhradu, vďaka čomu si môžete vybrať to, čo práve potrebujete pre vaše projekty. U nás nájde to pravé každý kutil, či stavebná firma.

6. Výhodný odmeňovací systém

Našich partnerov a dlhodobú spoluprácu si vážime, a tak každú vašu platbu odmeňujeme a umožňujeme vám tak získať ešte viac výhod a bonusov.

ibv - Clanok banner 1200x600 2 - Stavbárska zóna Stavivo IBV - Stavajte nielen efektívne, ale aj výhodne

Nečakajte a nenechajte si ujsť výhody, ktoré naša stavbárska zóna ponúka. Zaregistrujte sa ešte dnes v našom eshop.ibv.sk a nakupujte za bezkonkurenčné ceny. Spolu môžeme dosiahnuť viac a naplniť vaše stavebné ciele nielen efektívne, ale aj výhodne.

Zaregistrovať sa môžete tu – Registrácia

 

Predchádzajúci článok
Kde všade sa dá použiť tehla?
Nasledujúci článok
Nakupuj s Ceresitom a získaj darček
keyboard_arrow_up