Nábytok a zrkadlá

Preč sú časy, kedy sa kúpeľňa považovala len za funkčnú miestnosť bez estetickej hodnoty. Dnes pri jej zariaďovaní citlivo vnímame nielen každý detail, ale aj celkovú kompaktnosť so zvyšným interiérom. Kúpeľňový nábytok a zrkadlá sú prostriedkami, vďaka ktorým tento súlad dosiahneme.

Kúpeľňový nábytok

Jedným z dôležitých aspektov pri zariaďovaní kúpeľní je kúpeľňový nábytok vyrábaný z rôznych materiálov s rôznymi povrchovými úpravami a dizajnom.

Ponuka moderného nábytku je široká: od klasických bielych skriniek po farebné s trendovými motívmi a tvarmi. Máte radi originalitu a jedinečnosť? V našej ponuke nájdete aj exkluzívnu radu s možnosťou vlastného motívu zapusteného v skle. Pri výbere kúpeľňového nábytku okrem dizajnu prihliadame na kvalitu, ktorá je v tomto prostredí nesmierne dôležitá.

Rustikálny nábytok je charakteristický romantickými tvarmi, eleganciou a sofistikovanosťou. Masívny nábytok s ozdobnými detailmi a ladne tvarovaným umývadlom je vhodný pre špecifické interiéry charakteristické pre tento štýl. Jeho variabilita a použitie je obmedzené ale originálne.

Ak si z našej širokej ponuky nevyberiete, dokážeme vám vyrobiť nábytok aj na mieru - ak tvar, rozmer či farba nábytku nezapasuje do vašej koncepcie, ponúkame vám možnosť návrhu a výroby presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. Podľa návrhu vieme dať vyrobiť dosky pod umývadlá v akomkoľvek rozmere a vyhotovení. Okrem drevených dosiek ponúkame aj exkluzívne dosky z prírodného kameňa s jedinečnou a neopakovateľnou štruktúrou.

Dodávatelia

ibv - kupelnovynabytok3 270x400 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - kupelnovynabytok1 270x190 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - zrkadlo1 270x190 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - dreja 1 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - erra - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - idealstadnard - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - jika 1 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - kolo 1 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - eden 1 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - opoczno - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - CERSANIT 1 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá

Zrkadlá

Zrkadlá spĺňajú estetickú funkciu, ktorá sa odráža v rôznych tvaroch, rámoch, ale aj podsvieteniach. Pri zrkadlách, ktoré plánujete mať v kúpeľni máte možnosť využitia špeciálnej fólie, ktorá zabraňuje oroseniu povrchu zrkadla.

Bezrámové zrkadlá, ktoré odrážajú krásu a dokonalosť v jednoduchosti sú v ponuke s možnosťou montáže na obklad, alebo vlepením medzi obklad.

Taktiež ponúkame zrkadlá v rámových prevedeniach, či už v hliníkovom, rustikálnom, dizajnovom alebo drevenom ráme, ktorý je ošetrený prírodným olejom.

Osvetlenie pomáha nielen zvýrazneniť tvar zrkadla, ale poskytuje viac svetla v kúpeľniach bez okien. Podsvietené zrkadlá sa vyrábajú v moderných dizajnoch, pričom je možné vybrať si z rôznych typov a farieb osvetlenia.

Zrkadlové skrinky poskytujú ideálny priestor pre uskladnenie kozmetiky, hygienických potrieb, pričom budete mať prehľad o uskladnených predmetoch. Niektoré typy sú ponúkané s elektrickou zásuvkou a taktiež s možnosťou osadenia vybraného osvetlenia.

Vy si vyberiete druh, tvar, zadáte rozmery a my vám dáme vyrobiť zrkadlo na mieru u slovenského výrobcu.

ibv - kupelnovynabytok4 270x400 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - zrkadlo2 270x190 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá
ibv - zrkadlo3 270x190 - Kúpeľňový nábytok a zrkadlá

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up