Drezy

Kuchyňa je srdcom domova a drez je jej centrom, ktorý už znamená viac ako len miesto na umývanie riadu.

Kuchynský drez je najviac vyťaženou časťou kuchyne, preto sa naň zvýšili nároky nielen celkového vzhľadu ale aj praktického použitia ako je nárazuvzdornosť, ľahšia údržba, antibakteriálnosť a teplotná odolnosť.

Nerezová oceľ je stále najobľúbenejším materiálom na výrobu kuchynských drezov. Je hygienická, mechanicky odolná a možno ju ľahko čistiť, ale treba venovať pozornosť jej kvalite a zloženiu.

Kamenina je prémiovým materiálom pre výrobu drezov z praktického a estetického pohľadu. Ich extrémne jemná štruktúra a hladký povrch zaručuje ľahkú údržbu a ochranu voči baktériám. Drezy obohatia každú kuchyňu svojimi  jedinečnými a ladnými tvarmi, farebnými odtieňmi, ako aj neuveriteľne briliantovým povrchom, ktorý podčiarkuje vznešený charakter materiálu.

Kombinácia bezpečnostného sklanerezovej vaničky vás očarí svojím luxusným vzhľadom. Sklenené drezy sú novinkou na trhu, sú nie len estetické ale predovšetkým praktické a zaručujú dlhú životnosť.

Dodávatelia

ibv - franke - Drezy
ibv - alveus - Drezy
ibv - schock - Drezy
ibv - drez7 270x400 - Drezy
ibv - drez6 270x190 - Drezy
ibv - drez5 270x190 - Drezy
ibv - drez1 270x190 - Drezy
ibv - drez3 270x190 - Drezy
ibv - drez4 270x400 - Drezy

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up