Sprchové kúty

Sprchový kút ako funkčný prvok kúpeľne prináša dve najväčšie výhody: ušetrí váš čas a vodu. Dnešné sprchové kúty ponúkajú komfort a zo sprchovania robia skutočný zážitok.

Rámové a bezrámové

Každý sa pri výbere srpchového kúta prirodzene zariaďuje podľa dispozície svojej kúpeľne. Na výber je veľa tvarov: obdĺžnikové, štvorcové alebo štvrťkruhové sprchové kúty. Dôležitú úlohu zohráva aj otváranie: na výber ponúkame posuvný, zalamovací systém a možnosť otočných pivotových dverí. Sprchové kúty sú ponúkané s úpravou proti vodnému kameňu a je možné do nich namontovať praktické sedadlo, alebo hydromasážny systém.

Rámové sprchové kúty majú najvyššiu vodotesnosť. Zabezpečujú odolnosť voči nešetrnému zaobchádzaniu, pretože sklá sú zasadené do obvodovej konštrukcie rámu. Na výber je množstvo skiel a variant profilov. Pre tých z vás, ktorí nie sú milovníkmi moderného prevedenia máme v ponuke edíciu retro.

Ak uprednostňujete priestranný a moderný dizajn, vyberte si bezrámovú konštrukciu sprchových kútov, ktoré sú vyrábané z bezpečnostných skiel. Bezrámové kúty spĺňajú požiadavku bezbariérovosti, takže sú vhodné aj pre starších ľudí a ľudí s obmedzenou mobilitou.

Vieme zabezpečiť aj atypické kúty na mieru.

Dodávatelia

ibv - sprcha2 270x400 - Sprchové kúty
ibv - huppe kut 260x190 - Sprchové kúty
ibv - atypicky kut 270x190 - Sprchové kúty
ibv - sanswiss - Sprchové kúty
ibv - ravak 1 - Sprchové kúty
ibv - kolo 1 - Sprchové kúty
ibv - gelco 1 - Sprchové kúty
ibv - polysan 1 - Sprchové kúty
ibv - jika 1 - Sprchové kúty
ibv - novellini - Sprchové kúty
ibv - huppe - Sprchové kúty
ibv - glass logo - Sprchové kúty
ibv - idealstadnard - Sprchové kúty
ibv - Roltechnik - Sprchové kúty
ibv - aquatek - Sprchové kúty
ibv - radaway - Sprchové kúty

Sprchové steny, vaničky a žľaby

Sprchové steny predstavujú model minimalizmu a elegancie s možnosťou voľného priestoru. Sklenenú stenu je možné doplniť o bočné panely, ktoré sa upevňujú vzperami. Sprchové steny sú vyrábané z bezpečnostného skla s povrchovou úpravou proti vodnému kameňu.

Sprchové vaničky sú považované za súčasť sprchového kútu. Tie z  liateho mramoru zabezpečujú čisté línie a presnosť hrán a je možné si vybrať farebný odtieň, ktorý napodobňuje prírodný kameň. Obľúbené keramické vaničky poskytujú maximálnu pevnosť, ľahkú údržbu a antibakteriálne vlastnosti. Smaltované vaničky sú odolné voči poškriabaniu a zabezpečujú dlhodobú farebnú stálosť. K stálej klasike patria akrylátové vaničky, ktoré sú cenovo dostupné a poskytujú pocit tepla.

Obľúbeným riešením, ktoré nahrádza tradičné sprchové vaničky, sú sprchové žľaby. Sprchové žľaby sú estetickou náhradou a svojím tvarom a dizajnom vhodne dopĺňajú ucelený dojem z obkladov a dlažieb v kúpeľni. Výhodou je, že poskytujú možnosť ľahkej údržby a spĺňajú podmienky bezbariérovosti.

Dodávatelia

ibv - sprcha5 270x400 - Sprchové kúty
ibv - sprcha4 270x190 - Sprchové kúty
ibv - sprcha6 270x190 - Sprchové kúty
ibv - novellini - Sprchové kúty
ibv - huppe - Sprchové kúty
ibv - radaway - Sprchové kúty
ibv - Roltechnik - Sprchové kúty
ibv - aquatek - Sprchové kúty
ibv - alcaplast - Sprchové kúty
ibv - geberit 1 - Sprchové kúty
ibv - KALDEWEI - Sprchové kúty
ibv - gelco 1 - Sprchové kúty
ibv - polysan 1 - Sprchové kúty
ibv - kolo 1 - Sprchové kúty
ibv - jika 1 - Sprchové kúty

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up