Terasy

Všetko pre vašu krásnu terasu

V našom portfóliu nájdete

Betónové platne predstavujú alternatívu k betónovej zámkovej dlažbe. Sú vhodné najmä na terasy rodinných domov, chodníky, obytné a školské dvory, záhradné cestičky. Vyznačujú sa mechanickou pevnosťou, efektným vzhľadom a sú veľmi príjemné na chodenie i odolné voči pošmyknutiu. Platne sú pochôdzne a ľahko zaťažiteľné. Podľa povrchovej úpravy rozoznávame platne:

Štandardné:
Hladká dlažba predstavuje základný typ povrchu a je vhodná na všeobecné použitie, kde sa nekladú špeciálne nároky na vzhľad.

Vymývané:
Vymývaný povrch je tvorený ušľachtilým riečnym, alebo drveným kamenivom, ktorý pri tejto povrchovej úprave plne vyniká svojou farbou a štruktúrou.

Tryskané:
Tryskaný povrch prináša špecifický vzhľad ľahko opracovaného betónu, otryskaný povrch necháva jemne vyniknúť štruktúre betónu a použitého kameniva, dochádza k ďalšiemu zvýšeniu štandardne vynikajúcich protišmykových parametrov.

Prirodzený vzhľad:
Dlažba, ktorá imituje prirodzený vzhľad kameňa a bridlíc.

Aletetrnatívou sú kompozitné dosky, sú vzhľadovo a pocitovo veľmi blízko k drevu, pritom však disponujú stálosťou a trvanlivosťou kvalitných polymérov a užívateľským komfortom drevo dokonca prevyšujú.

 

Dodávatelia

ibv - OMYA 11 - Terasy
ibv - shemmmerrock - Terasy
ibv - TOPSTONE - Terasy
ibv - premac2 1 - Terasy
ibv - terasa 5 270x400 - Terasy
ibv - terasa 3 270x190 - Terasy
ibv - terasa 1 264x190 - Terasy
ibv - terasa 4 270x190 - Terasy
ibv - terasa 2 270x190 - Terasy

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

Novinky, tipy a triky

keyboard_arrow_up