Batérie

Príďte si vybrať z kvalitných vodovodných batérii od popredných (zväčša) nemeckých výrobcov. Vyznačujú sa vysokou kvalitou svojich výrobkov s dlhou životnosťou.

Kúpeľňové batérie a sprchový program

Kúpeľňové batérie sú nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne, preto by ich výber nemal byť podceňovaný. Pre batérie je dôležité najmä to, aby plnili svoju funkciu. Nemenej dôležitým je aj ich vzhľad - pre niekoho možno nepodstatný detail, ktorý sa nepodieľa na celkovom dojme z kúpeľne. Opak je však pravdou! Naša ponuka zahŕňa široký výber batérií, od klasických cez štýlové, termostatické batérie až po retro vodovodné batérie.

Termostatické batérie umožňujú fixné nastavenie teploty napríklad na 35 stupňov Celzia. Majú pohodlné a nenáročné používanie. V porovnaní s klasickými batériami prinášajú úsporu vody a energie. Tieto batérie dokážu udržať rovnakú teplotu vody aj pri znížení jej tlaku. Ďalšou výhodou je poistka pri nastavovaní vyššej teploty vody, čím predchádzajú možnému opareniu.

Neoddeliteľnou súčasťou kúpeľňových batérii je aj sprchový program. Sprchové hlavice, sprchové hadice, ručné spršky alebo celé komplety svojim širokým výberom vhodne dopĺňajú celkový dizajn kúpeľne.

V ponuke máme tiež batérie do priestoru, ktoré sú dokonalým doplnkom pre dnešné moderné voľne stojace vane. Elegantný dizajn dotvára pohodlie pri kúpaní.

Celkový vzhľad vašej kúpeľne dokonalo dotvorí aj príslušenstvo a doplnky k batériám.  Ventily a odtokové systémy sú len malou časťou našej širokej ponuky.

Dodávatelia

ibv - baterie4 270x400 - Batérie
ibv - baterie5 270x190 - Batérie
ibv - baterie6 270x190 - Batérie
ibv - hansgrohe 150x55 - Batérie
ibv - Kludi 150x46 - Batérie
ibv - hansa 150x26 - Batérie
ibv - teorema 150x51 - Batérie
ibv - mz logo - Batérie
ibv - reitano 150x42 - Batérie

Kuchynské batérie

Drezová batéria má byť praktická aj estetická. So stúpajúcimi nárokmi na kvalitu a komfort bývania sa aj z takého účelového zariadenia stáva postupne pre estetiku dôležitý doplnok celej kuchyne. Detail, akým je drezová batéria, sa správnym výberom stáva dominantou. Drezové batérie ponúkame v rôznych dizajnových vyhotoveniach, ktoré sa približujú k zaužívanej klasike alebo sa najmä tvarovo od nej odlišujú. Najčastejšie majú naši zákazníci záujem o pákové, prípadne ešte viac tradičné kohútikové batérie.

Parádnymi pomocníčkami v kuchyni sú batérie s vyťahovacou sprškou alebo výsuvnou rúčkou, či ohybným ramenom, vďaka ktorým sa dostanete do každého zákutia špinavého riadu aj umývadla.

Dodávatelia

ibv - baterie2 270x400 - Batérie
ibv - baterie3 270x190 - Batérie
ibv - baterie1 270x190 - Batérie
ibv - schock - Batérie
ibv - teka - Batérie
ibv - franke - Batérie

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up