Doplnkový sortiment

Medzi naším doplnkovým sortimentom nájdete množstvo produktov, ktoré zabezpečujú jednoduchší chod domácnosti a sú neoddeliteľnou súčasťou moderného bývania.

Vodné filtre slúžia na filtráciu vody a zabezpečujú čistú a kvalitnú vodu vo vašom byte, dome, chalupe, či na cestách. Veľký výber filtrov poskytuje komplexné zlepšenie kvality vody. Široká škála zahŕňa filtre proti vodnému kameňu, dusičnanom, baktériám, hrubým nečistotám a chlóru.

Súčasťou každej kúpeľne bez okna je odvetrávací systém. Na výber máte od klasických, spoľahlivých ventilátorov za priaznivú cenu, až po moderné, inovatívne dizajny s funkciou mikroventilácie, teplomerom a vlhkomerom.

Radiátory sú určené nie len na vykurovanie kúpeľní, ale aj ostatných miestností, či už v dome alebo byte. V ponuke sú klasické rebríkové radiátory, ale aj dizajnové kúsky v rôznych farebných prevedeniach, ktoré sú elegantným doplnkom v každej domácnosti.

Vykurovacie rohože poskytujú komfortné teplo nie len vo vašej kúpeľni, ale aj ostatných miestnostiach. Ich prednosťou je jednoduchosť inštalácie, ako aj možnosť nastavenia potrebnej teploty pomocou termostatu. Vykurovacie rohože je možné využiť ako celoročné, či príležitostné doplnkové vykurovanie.

Infražiariče sú elegantné ale hlavne multifunkčné zariadenia na výhrev, odsávanie a osvetlenie v jednom. Sú vhodným riešením do kúpeľní bez vykurovania. Zabezpečujú príjemný pocit tepla, ktorý si môžete dopriať aj mimo vykurovacej sezóny.

Atmosféru v kúpeľni dotvára správne osvetlenie. Ponúkame vám osvetlenie samostatné, stropné a aj zrkadlové. Najnovším trendom v oblasti osvetlenia je LED osvetlenie, ktoré šetrí energiu a dodá kúpeľni moderný vzhľad.

Kúpeľňové doplnky dotvárajú celkový vzhľad každej kúpeľne, ale sú predovšetkým dobrými pomocníkmi pri každodenných úkonoch. Sú vyrábané vo väčšej miere z pochrómovanej mosadze v kombinácii so sklom, ale v našej ponuke nájdete doplnky aj v inom materiálovom a farebnom prevedení.

ibv - ohrievac 270x400 - Doplnkový sortiment
ibv - ventilator 270x190 - Doplnkový sortiment
ibv - filter 270x190 - Doplnkový sortiment
ibv - mydlo2 270x190 - Doplnkový sortiment
ibv - kefky 270x190 - Doplnkový sortiment
ibv - mydlo1 270x400 - Doplnkový sortiment

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up