Ploché strechy

Tento typ strešnej konštrukcie je často využívaný pri priemyselných objektoch, ale aj pri moderných novostavbách rodinných domov.

Naša ponuka

Pri tomto type strechy sa ako krytina využívajú najmä modifikované asfaltové pásy a krytina na báze PVC. V neposlednom rade plochá strecha môže byť aj zelená, čo pre mnohých môže byť atraktívnym a veľmi zaujímavým riešením.
Aj pri tomto type strechy Vám radi poskytneme svoje know-how a pomôžeme pri výbere krytiny aj návrhu skladby.

Asfaltové pásy oxidované

Tieto asfaltové pásy sa môžu použiť do plochých striech, ale len ako spodná vrstva, ktorá nie je priamo vystavená povetrenostným podmienkam a býva bez posypu na povrchu. K podkladu sa kotví kotvami, alebo priamym natavením na napenetrovaný povrch.

Asfaltové pásy modifikované

Pásy s prímesou aditív, vďaka ktorým je pás elastickejší a odolnejší voči poveternostným podmienkam. Takýto pás je spravidla posypaný jemnozrnným minerálnym posypom a je určený do plochých striech.

PVC krytina

Povlaková strešná krytina na báze PVC vystužená polyesterovou vložkou, odoláva UV žiareniu, spája sa teplovzdušným zváraním a kotví k podkladu.

Dodávatelia

ibv - icopal - Ploché strechy
ibv - sika - Ploché strechy
ibv - kvk parabit 150x86 - Ploché strechy
ibv - plocha strecha2 270x400 - Ploché strechy
ibv - zelena strecha icopal 270x190 - Ploché strechy
ibv - plocha strecha okno 270x190 - Ploché strechy
ibv - plocha strecha 270x332 - Ploché strechy

Zelené strechy

Špecifický typ striech, ktorý sa v zahraničí teší veľkej obľube a aj v našich podmienkach má určite veľký potenciál. Používajú sa pri ňom špeciálne druhy fólií a asfaltových pásov s vložkou odolnou voči prerastaniu koreňov.
Zelené strechy nemusia byť nevyhnutne ploché – dajú sa použiť až do sklonu 45° a správne navrhnutá zelená strecha môže byť bezúdržbová po dlhé roky.

Dodávatelia

ibv - icopal - Ploché strechy
ibv - icopal plocha strecha - Ploché strechy

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up