Prémiové povrchové úpravy fasád

U nás si vyberie každý.

Neštandardný dizajn

Neobvyklé riešenie môže priniesť aj skutočne neočakávanú zmenu. V súčasnosti  sú veľkým trendom prírodné materiály na fasáde, keďže  sú dosť drahé a ťažko spracovateľné, ponúkame Vám praktickejšie a dostupnejšie riešenia prostredníctvom systému Ceresit VISAGE.

VISAGE omietky a nátery s dizajnom prírodných materiálov ako sú kameň, drevo, kov či už ako základne, alebo doplnkové prvky fasády. Rada visage je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá moderne materiály, ktoré ťažia z  krasy a elegancie.

  • Omietky s dizajnom dreva vytvárajú originálnu estetiku moderných domov, pri ktorej sa dá zdôrazniť jedinečnosť každej stavby autentickou kresbou dreva. Tieto omietky Vám ponúkame v 6 farebných odtieňoch.
  • Dizajn prírodného kameňa prepožičiava fasáde vkusný a elegantný vzhľad a používa sa pri stavbe tradičných i moderných budov.

granit  je pozoruhodný materiál obľúbený pre svoju eleganciu a jednoduchosť. Granit Vám ponúkame v 16 farebných kombináciách.

pieskovec dodáva príjemný pocit tepla a odpočinku. Pieskovec ponúkame v 12 farebných kombináciách.

kamenné a tehlové vzory  - vďaka vysokej kvalite špeciálnych šablón je možné na fasáde vytvoriť štruktúry typické pre kameň a tehly.
Ponúkame 5 druhov šablón a 12 druhov farebných odtieňov.

Dodávatelia

ibv - ceresit 150x41 - Prémiové povrchové úpravy fasád
ibv - Fasady drevo Page 1 - Prémiové povrchové úpravy fasád
ibv - fasady kamen Page 1 - Prémiové povrchové úpravy fasád
ibv - tehlove vzory Fasady kamen Page 6 - Prémiové povrchové úpravy fasád

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up