Sanita

Pri výbere sanity dnes už určite nehľadíme len na funkčnosť. Bohaté dizajnové možnosti, stovky štýlov a účelov - stačí si vybrať.

Umývadlá

Určite to neviete ani spočítať. Koľko krát za deň použijete umývadlo? Veľa. Preto chcete, aby umývadlo bolo funkčné. A keďže sa naň aj veľakrát za deň pozeráte, chcete tiež, aby bolo pekné.

Výber je len a len na vás - montované na stenu, položené na doske, zapustené, komplet so skrinkou, či rohové a mini do malého priestoru. Že ste veľká rodina a ráno stojíte pri umývadle v rade? Potrebujete ich teda aspoň dve! His & hers proti ranným hádkam jednoznačne zaberá.

To, čo si mnohí nevedia vynachváliť a pre mnohých je zatiaľ nesplnený sen je povrchová úprava (ktorá existuje!) proti nečistotám a vodnému kameňu.

V našej ponuke nájdete umývadlá smaltované, sklenené, kameninové, farebné, aj z liateho mramoru. Vyberie si naozaj každý.

Dodávatelia

ibv - umyvadlo1 270x400 - Sanita
ibv - umyvadlo2 2 270x190 - Sanita
ibv - umyvadlo3 270x190 - Sanita
ibv - KALDEWEI - Sanita
ibv - kale - Sanita
ibv - kerasan logo - Sanita
ibv - isvea 1 - Sanita
ibv - gsi - Sanita
ibv - artceram - Sanita
ibv - idealstadnard - Sanita
ibv - laufen 1 - Sanita

WC, pisoáre, bidety

Miesto, kam aj sám kráľ chodí pešo... U nás v ponuke máme viaceré možnosti toaliet: od klasických kombiklozetov po závesné. Súčasťou klozetov sú wc dosky, ktoré majú rôzne prevedenia, funkciu pomalého sklápania, ale aj antibakteriálnu úpravu.

Dnes už v mnohých kúpeľniach nájdete ako súčasť toalety aj bidet. Elektronické bidetové sedátka ponúkajú všetky funkcie ako klasické bidetové spršky, taktiež pulzujúci oplach a kmitavý pohyb trysiek. Súčasťou sú aj nadštandardné funkcie ako osvetlenie, ohrev vody a vyhrievanie sedátka. Najluxusnejšou variantov sú bidetové sedátka s diaľkovým ovládaním.

Urinály nepatria medzi štandardné vybavenie kúpeľne, skôr sú známe z verejných priestorov v pánskych toaletách. Klasické urinály sú čoraz častejšie nahradzované senzorovými s automatickým splachovaním.

Dodávatelia

ibv - wc1 270x400 - Sanita
ibv - wc2 270x190 - Sanita
ibv - wc3 270x190 - Sanita
ibv - kolo 1 - Sanita
ibv - gsi - Sanita
ibv - kerasan logo - Sanita
ibv - laufen 1 - Sanita
ibv - jika 1 - Sanita

Špeciálne programy

Pre deti

Detská kúpeľňa sa využíva nielen v škôlke, ale čoraz častejšie ju rodičia pre svoje ratolesti zariaďujú aj doma. Sanita pre deti je prispôsobená rozmerom drobcov a ich šanteniu v kúpeľni. WC je možné kombinovať s podomietkovým modulom, ale aj so splachovacou nádržkou. Zaujúmavá je tiež nádržka s dvojitým splachovaním, ktorá naučí deti šetriť vodou.

Pre zdravotne znevýhodnených a seniorov

Bezpečnosť a komfort pri hygiene pre zdravotne znevýhodnených a  seniorov poskytuje sanita, ktorá má zvýšený kombiklozet a tvarované umývadlá. Doplnkom sú madlá, stoličky a sedátka, ktoré poskytujú bezpečnosť a istotu.

ibv - detskakupelna1 270x400 - Sanita
ibv - detskakupelna2 270x190 - Sanita
ibv - disabled 270x190 - Sanita

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up