Vane

Oáza pokoja v našom príbytku je určite tá miestnosť s vaňou. Vaňa = možnosť oddychu po namáhavom dni. Predstavte si, ako svoje telo ponoríte do vírivej vane a vychutnáte si jej relaxačné účinky.

Vyberte si klasickú, alebo voľne stojacu pre pridanie štipky inakosti. Premyslite si, ako často ju viete využiť a vyberajte z rôznych prevedení. Bežnú smaltovanú, sofistikovanú hydromasážnu, praktickú s vaňovou zástenou, asymetrickú do vašej netradičnej kúpeľne, či rohovú do veľkorysého priesotru - je len na vás, ktorú si u nás vyberiete.

Faktom je, že kým kúpeľ je záležitosť príležitostná, denne sa zväčša sprchujeme. Preto sa vane dopĺňajú o vaňové zásteny, ktoré udržiavajú kúpeľňu v suchu a ich inštalácia je veľmi jednoduchá.

U nás si môžete vybrať aj z množstva doplnkov k vaniam. Pre väčšie pohodlie pri kúpaní si môžete napríklad zadovážiť mäkký podhlavník, pre zabezpečenie istoty a stability pri vychádzaní z vane zas dizajnovo zladené a praktické držadlá.

Dodávatelia

ibv - KALDEWEI - Vane
ibv - bette - Vane
ibv - santech - Vane
ibv - polysan 1 - Vane
ibv - laufen 1 - Vane
ibv - ravak 1 - Vane
ibv - jika 1 - Vane
ibv - kolo 1 - Vane
ibv - Roltechnik - Vane
ibv - duravit - Vane
ibv - macryl 1 - Vane
ibv - vana1 270x400 - Vane
ibv - vana2 270x190 - Vane
ibv - vana5 270x190 - Vane
ibv - vana4 270x190 - Vane
ibv - vana3 270x190 - Vane

Potrebujete viac informácií?

Neváhajte, zavolajte alebo nám napíšte, čo hľadáte. Vaše otázky ohľadom produktu či jeho dostupnosti zodpovieme prostredníctvom mailu.

Poskytované služby

keyboard_arrow_up