Objednajte si Vivo darček

Vernostný program

Za pravidelné nakupovanie u nás sme našich oddaných zákazníkov aj v tomto roku odmeňovali prostredníctvom vernostných programov VIVO. Všetci registrovaní Vivo zákazníci si počas celého roku popri svojich nákupoch zbierali body za hotovostné nákupy. Použiť ich mohli kedykoľvek. V prípade, ak si zákazníci šetrili tieto body na koniec roka, predvianočné obdobie je ideálne na využitie týchto nevyčerpaných bodov. Vianočné darčeky z našej ponuky sú už na to pripravené.

ibv - Objednajte si Vivo darcek - Objednajte si Vivo darček

Ak je vaša bodová hodnota vyššia ako 600 bodov, môžete si vybrať darček z nášho darčekového katalógu. V prípade záujmu vyplňte formulár a do poznámky napíšte číslo vašej Vivo karty, telefónne číslo a katalógové číslo sortimentu, ktorý ste si vybrali. Vianoce sa blížia a preto je dôležité urobiť objednávku najneskôr do 3.12.2021.

Pokiaľ chcete využiť inú možnosť použitia bodov, môžete si nakúpiť ľubovoľný sortiment z našej ponuky a pri pokladni požiadať o „nákup za body“.

V prípade, že ste sa ešte nerozhodli, máme pre vás skvelú správu. Pripravujme nový katalóg darčekov!  Hoci vám neprezradíme všetko, už teraz vám môžeme sľúbiť oveľa  pestrejšiu a širšiu ponuku produktov, z ktorej si určite vyberiete.

Objednaj si darček:
  Zisti koľko máš bodov:
   Predchádzajúci článok
   Jeseň v záhrade
   Nasledujúci článok
   Sviatky vianočné klopú na dvere
   keyboard_arrow_up