Vianočná nádielka pre vás

Vernostný program

Dni sú kratšie, rána tmavšie, chodíme viac zababušení a napriek tomu je vo vzduchu cítiť radosť. Spolu s ňou sa totiž okolo nás vznáša vôňa medovníkov, horúceho punču a o chvíľu bude počuť sviatočné melódie. Vianoce sa blížia.

ibv - IBV blog 12 768x416 - Vianočná nádielka pre vás

Ako každý rok, tak aj tento, máme pre našich verných pripravené odmeny. Vážime si, že môžeme byť vaším partnerom, dodávateľom, poradcom a že máme takmer za sebou ďalší spoločný rok.

Tieto Vianoce máte dve možnosti. Prvou z nich je vybrať si za svoje body z nášho každoročného katalógu presne tak, ako to poznáte. Tentokrát sú sviatky od nás celé o slobode voľby. Môžete si preto objednať pre seba, či pre blízkych, darčekové poukážky od výmyslu sveta a použiť ich na to, čo sa práve bude hodiť a po čom bude srdce pišťať.

Aká je ale druhá možnosť? Rok 2020 bude plný pozitívnych zmien. Známe vernostné programy Karta zákazníka a Karta partnera čaká veľa vylepšení a aj vy môžete byť ich súčasťou. Novinka od nás pre vás prichádza vo februári 2020 a hoci vám neprezradíme všetko, môžeme sa podeliť o to, že body si budete môcť celoročne vymieňať za všeličo hodnotné.

Takže... Čo urobíte vy?

Som netrpezlivý, chcem hneď BODY POUŽIŤ na výber z katalógu.
Už sa teším na novinky, zatiaľ BODY ODLOŽIŤ a zistiť, čo sa chystá.

Predchádzajúci článok
Nové katalógy a ešte viac zliav
Nasledujúci článok
Najkrajšie sviatky klopú na dvere
keyboard_arrow_up