Vaše jarné výzvy

ibv - titulka letak 2 2021 - Vaše jarné výzvy
ibv - akciovy letak 2 2021 236x300 - Vaše jarné výzvy

Jar je spojená s prebúdzaním prírody a taktiež aj s najkrajším obdobím roka. Prvé jarné lúče sú ideálne na začatie prác v dome a záhrade. Či už začínate stavať, prerábať alebo zveľaďovať záhradku je potrebné mať správny materiál a náradie.

V záhradke je nevyhnutná základná údržba zelene a trávnika. Na prevzdušnenie použite prevzdušňovač trávnikov. Dôležitá ja závlaha a preto prekontrolujte závlahový systém. Dbajte aby nedošlo k premočeniu. Zálievka má byť pravidelná a výdatná. Pokiaľ pripravujete nový trávnik ponúkame trávové osivo a substráty, odolné zmesi pre fyzicky zaťažené trávniky s obsahom upravenej mätonohy. Trávna zmes sa vyznačuje hustým, kompaktným rastom a rýchlou regeneračnou schopnosťou. Na rovnomerný výsev využite posýpací vozík určený na rozptyľovanie semien, hnojív a v zimnom období posypovej soli. Medzi jarných pomocníkov v záhrade vám poslúži krovinorez, akumulátorový strihač trávy, benzínová a AKU kosačka.

Naša jarná ponuka je skutočne bohatá. Veríme, že si v nej nájde dôležité každý kutil, aby svoje jarné prípravy dopadli podľa očakávania.

Predchádzajúci článok
S novým rokom nové akcie
Nasledujúci článok
Ako založiť stavbu?
keyboard_arrow_up