Nové vernostné programy Vivo

Vernostný program

Dôsledne sme sa pozreli na naše vernostné programy, preštudovali množstvo existujúcich prieskumov a opýtali sa vás na to, čo očakávate a čo je pre vás dôležité. Naše doterajšie skúsenosti a nové vedomosti sme spojili a vytvorili nové vernostné programy. Takto vzniklo Vivo.

ibv - ibv vp vivo - Nové vernostné programy Vivo

Vivo - to sú nové vernostné programy spoločnosti STAVIVO IBV plné odmien. Je to náš spôsob ako odmeňovať zákazníkov za pravidelné nakupovanie u nás.

Najčastejšie zlyhania vernostných programov prichádzajú ak zákazníci nevedia, čo im vernostný program ponúka, alebo necítia, že odmeny sú to, čo má pre nich hodnotu. My sme nadijzajnovali tri typy členstva Vivo tak, aby zákazníci mali možnosť voľby, ktorá je pre nich tou najlepšou.

Vivo extra je pre tých, ktorí nakupujú pravidelne, no stavebníctvo (a príbuzné činnosti) nie sú ich hlavnou prácou. Vivo extra je pre zákazníkov, ktorí stavajú, alebo prerábajú v rámci svojho voľného času pre seba, či svoje okolie.

Vivo gold je druhý typ programu Vivo a je pre živnostníkov a podnikateľov v oblasti stavebníctva. Mať svoju firmu alebo živnosť je podmienku pre prijatie do programu. Na základe ročného obratu sú potom členovia Vivo gold zaraďovaní do úrovní - levelov od 1 do 5. Toto zaradenie do levelu určuje, na čerpanie akých benefitov majú členovia nárok.

Tretím typom programu Vivo je Vivo home a tento program je pre zákazníkov, ktorí stavajú dom. Nakúpia v STAVIVO IBV materiál na svoju hrubú stavbu a dostanú od nás poukážky na nákup ďalších tovarov a služieb na zariadenie a dokončenie stavby. Okrem toho využívajú aj všetky benefity z programu Vivo extra.

V programe Vivo sme pripravili niekoľko katalógov. Ponuka Darčeky je tu pre všetkých členov každého z troch typov Vivo, pre zákazníkov Vivo gold je tu ponuka Pracovného oblečenia v dvoch úrovniach a aj bezkonkurenčná Gold ponuka s produktami za tie najvýhodnejšie ceny na trhu.

Komplexné informácie o programoch Vivo vrátane registračného formuláru nájdete tu:

Keďže vieme, že vernostnú kartu mnohí zákazníci zabúdajú mať pri sebe a informácie na rôznych miestach sú mätúce, pripravili sme pre každého člena Vivo komplexný uvítací balíček. Dizajnový obal v sebe ukrýva efektívny obsah. Tradičná vernostná karta, k nej tri mini karty, ktoré sa dajú pripnúť na kľúče, dve nálepky, ktoré môžete mať nalepené napríklad na svojom telefóne, rozsiahla uvítacia brožúra, ktorá vám predstaví každý detail vernostného programu a aj inštrukcia k mobilnej aplikácii, ktorú si zdarma môžete pridať do telefónu a mať v nej uloženú digitálnu verziu svoje karty Vivo. Veríme, že sme mysleli naozaj na všetko.

Predchádzajúci článok
Školenia v roku 2020
Nasledujúci článok
Nakupuj a užívaj 2020
keyboard_arrow_up