Jarný refresh kúpeľne

Akcie a novinky

Všetko navôkol sa na jar "oblieka" do sviežeho šatu. Možno sa vám rovnaká zmena žiada aj u vás doma. Čo tak začať "prezliekať" kúpeľňu?

ibv - IBV pinterest refresh kupelne 768x500 - Jarný refresh kúpeľne

Vo veľkom štýle

Ak máte čas, chuť a prostriedky, môžete sa pustiť do výraznej zmeny. Dnes sa fantázii naozaj medze nekladú. Pastelové, neónové, s kvetmi, vzormi... Také pestré nájdete do svojej kúpeľne takmer všetko. Pri veľkej prerábke budete meniť obklady, dlažby, možno aj sanitu, okná a dvere. Žltá vaňa? Tapeta s papraďou? Všetko je dovolené.

Hore a naokolo

Ak sa vám teraz nežiada obrovská zmena, osviežiť vzhľad kúpeľne určite viete aj za menej peňazí aj za menej dní. Nová vrstva veselej farby na steny, či oživenie stropu spraví skutočne veľa. Keď túto zmenu navyše skombinujete s tými ďalšími, budete sa cítiť úplne ako v novom.

Starý za nový

Kúpeľňový nábytok je tiež niečo, čomu pár náterov štetcom vdýchne nový život. Pastelová modrá, či jemná koralová? Plánujte aj ostatné dizajnové prvky a máte postarané o skutočný jarný refresh na počkanie.

Všetko ladí

Textílie v kúpeľni sa používajú veľa a sú to práve ony, ktoré majú veľkú silu. Koberčeky pred vaňu, rolety, sprchové závesy a nezabúdajme na uteráky. Ak ich zladíte tón v tóne, alebo skombinujete krásne kontrastne, budú pre kúpeľňu ako závan čerstvého vzduchu.

Doplňte doplnky

Ani by ste neverili, koľko krásnych doplnkov dnes do kúpeľne dostať. Začnite tými tradičnými - stojany na zubné kefky, mydelničky, dávkovače, či toaletné kefy. Kúpeľňa nemusí byť vôbec nudná. Prečo neskúsiť aj veselé svietidlá, obrazy, sviečky, či doknonca neón s odkazom, ktorý vám zlepší celý deň?

Flóra

Faunu veru v kúpeľni mať nechceme... Ale zato flóra je to pravé! Kvetiny nepatria len do obývačky, či na kuchynský stôl. Jednoduchá kvitnúca vetvička priestor oživí a rozžiari, o farebnej bukréte lúčnych kvetov ani nehovoriac. Možno ste postrehli aj jeden z aktuálnych trendov - stabilizovaný mach. Obrazy, či nástenné inštalácie z neho sa práve vo vlhkom prostredí kúpeľne budú cítiť takmer ako doma v lese.

Niekoľko naozaj sviežich nápadov nájdete aj na našej Pinterest nástenke, ktorú sme pre vás zozbierali. Kliknite na obrázok v úvode článku a inšpirujte sa paletou kúpeľňovej sviežosti.

Predchádzajúci článok
Požičajte si len za body - vertikutátor pre verných
Nasledujúci článok
Biela interiérová farba Emporio
keyboard_arrow_up