Inovatívne riešenia od výrobcov striech a strešných okien

Tipy a triky

Aj vo svete striech a strešných okien pribúdajú stále nové nástroje na to, aby spravili náš život pohodlnješím a jednoduchším. Vyberáme pár z nich, ktoré môžu pomôcť aj vám.

ibv - Blog Thumb 768x416 - Inovatívne riešenia od výrobcov striech a strešných okien

Velux Luxmeter

Ak vás zaujíma, koľko svetla máte doma (alebo v akomkoľvek interiéri) Velux pre vás má riešenie. Aplikácia Luxmeter vám jednoducho umožní odmerať hodnotu presvetlenia v jednotlivých miestnostiach. Velux pripravil aj praktické video o používaní aplikácie a verzie pre iOS a Android. Viac o aplikácii Luxmeter aj linky na jej stiahnutie nájdete tu. Ak vás zaujíma téma presvetlenia cez strechu, nechajte si poradiť a inšpirovať sa priamo odborníkmi a informáciami v tomto súhrnnom dokumente.

Inteligentná domácnosť

Ďalší inovatívny koncept od spoločnosti Velux je ich inteligentná domácnosť. Zdravie, zlepšenie života, dostupnosť a automatizácia - to sú slová, ktoré systém špecifikujú. Spojenie viacerých zariadení do jedného spolupracujúceho celku a pohodlné ovládanie cez mobilný telefón, to je budúcnosť už dnes. O smart oknách sme písali tiež v tomto článku a viac o inteligentnej domácnosti nájdete tu. Ak si vyberáte to správne okno pre svoje bývanie, pomoc konfigurátora určite oceníte.

Bramac

Ak plánujete novú strechu so strešnou krytinou Bramac, je tu niečo práve pre vás. Aplikácia, ktorú spoločnosť ponúka na stiahnutie vám prinesie informácie o všetkých strešných systémoch, poradí vám prostredníctvom montážnych videí. Najnovším rozšírením je interaktívna výpočtová časť. Viac o aplikácii Bramac aj linky na jej stiahnutie nájdete tu.

Sika

Ani spoločnosť Sika nezaostáva. Pripravila pre užívateľov mobilnú aplikáciu, ktorá je praktickým produktovým katalógom. Obsahovo je zhodná s webom výrobcu a vyhľadávnie v nej je intuitívne - buď podľa oblasti, ktorá vás zaujíma, alebo priamo podľa názvu výrobku, či je ho časti. Viac o aplikácii Sika aj linky na jej stiahnutie nájdete tu.

Predchádzajúci článok
Strechy? Máme na to človeka!
Nasledujúci článok
VELUX rolety a žalúzie - kolekcia 2019

Novinky, tipy a triky

keyboard_arrow_up