Dvere a zárubne pre váš domov

Akcie a novinky

Ak hľadáte kvalitné dvere pre svoj domov s množstvom dizajnov, u nás budete určite na správnom mieste. Stali sme sa partnerom spoločnosti SOLODOOR a.s.!

 

ibv - ibv solodoor - Dvere a zárubne pre váš domov

Spoločnosť SOLODOOR a.s. je jednou z najväčších českých firiem, ktoré vyrábajú interiérové dvere a obložkové zárubne. Ide o spločnosť s bohatou históriou, ktorá bola založená v roku 1997 a k dnešnému dňu patrí medzi lídrov na trhu. Sme radi, že aj u nás vám môžeme ponúknuť profesionálne poradenstvo pri výbere dverí a zárubní a zabezpečiť pre vás realizáciu montáže dverí SOLODOOR.

 

Príďte si pozrieť a vyskúšať interiérové dvere SOLODOOR v rôznych vyhotoveniach priamo k nám - klasické, posuvné, protipožiarne, so skrytou zárubňou či sklenené dvere. Zároveň si môžete vybrať z ponuky bezpečnostných dverí značky NEXT.

ibv - ibv solodoor predajna - Dvere a zárubne pre váš domov

 

Využite aj skvelú 2 + 1 akciu! Pri kúpe dvoch dverných setov z ponuky katalógu 2020 dostanete k tretím dverám 1 zárubňu zadarmo (t.j. platíte len 3x dvere a 2x zárubne). Akciu môžete využiť aj viackrát. Vždy je zadarmo zárubňa s najnižšou predajnou cenou. Plné znenie podmienok tejto ponuky nájdete tu.

ibv - ibv solodoor akcia 1 - Dvere a zárubne pre váš domov

Predchádzajúci článok
Nakupuj a užívaj 2020
Nasledujúci článok
Ide zima, ide mráz
keyboard_arrow_up