Čarujte s farbami

Tipy a triky

Jedným z najľahších riešení pre krásnu premenu v interiéri je svieža vrstva novej farby. Kto je naším partnerom a prečo?

ibv - Blog Web 1 768x416 - Čarujte s farbami

Fínska spoločnosť s viac než 150-ročnou históriou Tikkurila je od roku 1862 synonymom vysokej kvality. Vyrába farby určené pre hobíkov aj profíkov, ochranné aj dekoratívne nátery. Tieto dlhotrvácne nátery sú pre tých, čo očakávajú prémiové výsledky. Tikkurila je zárukou spokojnosti a zdrojom inšpirácie.

V portfóliu

Farby v ponuke tejto spoločnosti sa vyznačujú veľmi dlhou životnosťou. Môžeme ich určite označiť aj ako eko, pretože väčšinu z nich poľahky rozriedite len vodou a môžete ich použiť aj tam, kde sa zdržiavajú alergici. Odtieňov na výber je neúrekom, stačí nahliadnuť do jedného z rozsiahlych vzorkovníkov rozdelených podľa účelu náteru pre ten najlepší výsledok. Interiér? Exteriér? Žiadny problém. Tikkurila má riešenia pre oboje. Krokom vedľa určite nebude matný povrch, ktorý môžete umyť5000 krát a keďže odoláva UV žiareniu domaľujete chýbajúci kúsok bez stopy. Farby schnú rýchlo - do 1 hodiny sú na dotyk suché, asi po 2 hodinách môžete natierať druhú (a poslednú) vrstvu, takže "novú izbu" máte za jediný deň.

U nás nájdete skladom tieto produkty:

  • farba do interiéru
  • krycie farby na drevo
  • lazúry na drevo
  • farba na fasádu
  • farba na betón
  • farba na strechu
  • farba do mokrých priestorov

Miešanie farieb je u nás na počkanie, takže nestratíte ani minútu a môžete sa s chuťou pustiť do maľovania.

Hrajte sa

Nájdite kopec inšpirácie a získajte oveľa lepšiu prestavu o tom, ako vás interiér bude vyzerať, keď odložíte farby a štetce. Zabávajte sa v interaktívnom vzorkovníku, uložte si svoje obľúbené farby, kúzlite v predpripravených interiéroch, alebo rovno nahrajte fotku vašej vlastnej izby - pre to všetko je tu Tikkurila ColorUP!

Možno si spomínate na náš minulý článok, v ktorom sme priniesli dúhové inšpirácie. Ak ste ho prehliadli, alebo si chcete osviežiť pamäť, klikajte sem.

 

Predchádzajúci článok
Od pondelka nová ponuka v požičovni
Nasledujúci článok
Silikónová omietka Emporio
keyboard_arrow_up