Doprava

ibv - 7 layers - Doprava

Doprava

Zabezpečíme dopravu na miesto zabudovania spoľahlivo a podľa vašich predstáv.

Nákup od nás sa často nezmestí do kufra vášho tátoša. Práve preto poskytujeme aj doručenie tam, kam treba. V našom vozovom parku čakajú dodávky, nákladné autá, autá s hydraulickou rukou, či hydraulickou plošinou. 

Na dopravu hrubého stavebného materiálu, hlavne murovacieho a betónových výrobkov, poskytujeme autá s hydraulickou mechanickou rukou. Rozvoz tovaru robíme autom na sólo, t.j. 12 t, alebo (ak to možnosti na stavbe dovolia) s vlekom 24 t. Výhodou tejto dopravy je vykladanie tovaru na stavbe.

ibv - kategoria doprava - Doprava

V prípade, že zákazník zabezpečí prístup na stavbu až k samotnému objektu, zložíme tovar na základovú dosku alebo na strop 1. alebo 2. podlažia. Pre rozloženie materiálu po stavbe poskytujeme zákazníkom paletovací vozík, aby bol materiál uložený na miesto zabudovania.

Materiál dopravujeme na autách s hydraulickou rukou alebo s hydraulickou plošinou

Materiál nižšej hmotnosti alebo menšieho množstva dopravujeme zákazníkom autom s hydraulickou plošinou. Nosnosť tohto auta je 5,6 t a dopravuje hlavne sypké zmesi, sadrokartóny a materiál, ktorý je potrebné ochrániť pred poveternostnými vplyvmi.

  • Doprava materiálu autom 1,5 t
  • Doprava materiálu autom 3,0 t
  • Doprava materiálu autom 5,6 t
keyboard_arrow_up