Rozprávkový trávnik s touto dvojicou

Akcie a novinky

ibv - Produkt Web 3 768x416 - Rozprávkový trávnik s touto dvojicou

Gardena - posýpací vozík L

Vozík L od Gardeny sa hodí na rozptyl hnojív alebo posypových materiálov na stredne veľkých plochách. Dá sa ľahko ovládať pomocou funkcie otvoriť/zatvoriť na rukoväti, a môžete tiež nastaviť množstvo sypaného materiálu. Posuvný kryt má tesniaci okraj, ktorý tesne uzatvára zásobník a zabraňuje sypaniu, keď vozík stojí, počas jeho plnenia alebo po použití. Špeciálny rozmetací valec rozptyľuje posypový materiál dokonale rovnomerne, presne a len na tie oblasti, kde je to požadované.

Cena: 32,90 € s DPH
Cena platí do: 15.04.2019

Hnojivo EXPERT START 10kg

Produkt určený na naštartovanie, regeneráciu, rast a zahustenie trávnika po zime. Obsahuje vysoký podiel dusíka (26%). Tretina obsiahnutého dusíka je v nitrátovej forme a prechádza do rastlín okamžite. Zostávajúce dve tretiny sa uvoľňujú pomalšie, čím zaistia dlhodobejšiu výživu. Navyše obsahuje 13% síry pre lepšie využitie dusíka a spevnenie pletív. 10 kg hnojiva vystačí na plochu 830 m2.

Cena: 13,90 € s DPH
Cena platí do: 15.04.2019 s DPH

Môžete skúsiť svoj trávnik "nakŕmiť" aj vecami, ktoré nájdete doma v špajzi. Tento návod sme aj my úspešne vyskúšali. Pred hnojením nezabúdajte trávnik prevzdušniť. Užitočným pomocníkom pri tom bude aj vertikutátor z našej požičovne.

Zaujala vás táto ponuka, alebo máte otázku? Napíšte nám!  Predchádzajúci článok
  5x prvá pomoc pre trávnik po zime
  Nasledujúci článok
  Nečakajte. Príležitosť je tu a teraz!

  Novinky, tipy a triky

  keyboard_arrow_up