Nakupujte výhodnejšie s novým akciovým letákom.

ibv - titulka letak 2022 6 - Nakupujte výhodnejšie s novým akciovým letákom.

ibv - Letak 3D 2022 6 - Nakupujte výhodnejšie s novým akciovým letákom.

Dobrých správ nie je nikdy dosť a preto máme pre vás nový leták plný produktov za naozaj výhodné ceny. Počas jarných dní sme vám priniesli záhradné náradie v tejto ponuke sme sa zamerali na široký výber náradia Al-ko a Makita, sortiment interiérových dverí a dlažieb.

• Na titulke nájdete Batón za naozaj bezkonkurenčnú paletovej cenu 2,59€, Multifunkčný rebrík 3,45 m za 85,90€, Box na náradie a armovaciu sieťku. ASAS vám aj tento rok prináša akciu "Nakupuj a užívaj" plnú odmien.

• Vyrovnávací systém pri pokládke dlažieb a obkladov Level+, obkladové a podlahové kliešte, Kompozitnú podlahu SPC s podložkou. Široký výber dlažieb Ceppo di GRÉ, Dlažba CALACATTA, AMBRA, CORSO, BOSTON

• Dvere VERTIGO od spoločnosti Solodoor falcové / bezfalcové a príslušenstvo v podobe kľučiek, zarážiek dverí a dorazov kľučiek.

• Automatické závlahy HUNTER, domáce vodárne a čerpadlá, záhradné hadice s vozíkmi, záhradná sprcha.

• Široký výber náradia spoločnosti Al-ko (kosačky, čerpadlá, štiepačky, záhradný drvič)

• Náradie od výrobcu Makita svojou kvalitou presvedčí väčšinu zákazníkov. Na strane 6 nájdete všetko, čo využijete v záhrade a na stavbe.

Oblečieme ťa na leto! je benefit pre našich verných zákazníkov, ktorí sa živia stavebnou činnosťou a preto využívajú VIVO Gold kartu. Pri nákupe nad 1999€ v období od 30.5.2022 do 13.6.2022 môžu získať kvalitné oblečenie.

• Na poslednej strane nášho letáku sú produkty na skrášlenie časti záhrady. Terasové dlažby, platne, terasové impregnované, drevené dosky, zatrávňovacia dlažba a gabióny

Platnosť letáku je do 13.6.2022.
Dostupnosť produktov na predajni v Revúcej si overte telefonicky alebo e-mailom.

Predchádzajúci článok
Akciový leták "Jar v záhrade 2022"
Nasledujúci článok
Nakupuj a užívaj 2022
keyboard_arrow_up