Kráľovstvo pre najmenších

Ako na to

Prvý jún je tu a my máme pre vás horúci tip. Strávte s vašimi najmenšími krásny deň plný fantázie a spoločného tvorenia. Veď ktorý krpec sa môže pochváliť tým, že má vlastný dom?

 

ibv - Kralovstvoprenajmensich 768x500 - Kráľovstvo pre najmenších

 

Detské domčeky na hranie sú pestré, zábavné, plné príbehov a najmenší v nich zažijú momenty, na ktoré môžu navždy s láskou spomínať. Minipríbytky na hranie prichádzajú v nespočetných prevedeniach a je jedno, či žijete na samote s mnohohektárovým pozemkom, alebo v dvojizbáku na sídlisku.

V korunách

Keď sa povie domček na hranie, práve tento sa asi zjaví v mysli väčšiny. Domček postavený vysoko hore, krytý konármi a lístím ako z dobrodružnej rozprávky. Najsofistikovanejší a najnáročnejší. Ale keď si spolu vyhrnieme rukávy, pôjde to jedna malina! Tento domček si vyžaduje priaznivú vonkajšiu konšteláciu - potrebujete pevný bezpečný strom, ktorý bude slúžiť ako základňa pre domček. Okrem odhodlania vám bude ešte treba klince, skrutky a drevo. Môžete sa spoľahnúť, že tie pre vás nachystáme my.

Ako červenokožci

Viete čo je teepee (týpý)? Predsa pravý indiánsky stan! A ten budú vaši malí červenokožci milovať. Lov na bledé tváre môže začať len čo dokončíte tento originálny projekt do bytu, domu, či záhrady. Postačia vám aspoň štyri nosné tyče, špagát, látka (plátno, či byvolia koža) a dobrodružstvo v prérii môže začať!

Recyklovák

Využite niečo staré na výrobu niečoho nového. Domček pre deti môže mať svojské čaro aj keď je vyrobený z drevených paliet, ktoré časy svojej slávy už (zdalo sa) majú za sebou. Spojiť ich pár do ladného celku nevyžaduje viac, než pár skrutiek, klincov, alebo kus dobrého lepidla. A nech sa páči! Ekobývanie pre najmenších je na svete.

Dáme stenu preč

Domček... Štyri steny a strecha... Ale čo keď to tak nemusí byť? Detský domček na hranie môže pokojne pozostávať len z tej druhej časti. Zbúchajte deťom prístrešok v ktorom budú mať čerstvého vzduchu viac než dosť a nečudujte sa, keď ich zrazu uvidíte len ráno pri raňajkách a pri stole s večerou.

Pevnosť

Pravá pevnosť má byť nedobytná. Aj tá vaša taká musí byť. K domčeku pridajte vratký most, padacie dvere, supervysokú hojdačku, či celú prekážkovú dráhu. Nech tí, čo v pevnosti bývajú ukážu, že si tam bývať naozaj zaslúžili v pote tváre a nech nepovolaní votrelci nemajú šancu.

Nebesá

Keď sa pasujete s tým, že miesta nie je nazvyš neznamená to, že vaše ratolesti sa nemôžu tešiť z vlastného domčeka. Nenáročnou možnosťou sú vzdušné nebesá a k nim doladený snový interiér, ktorý je ako vystrihnutý z obľúbenej rozprávky vášho drobca. Ak by mu spánok sadol na viečka, nič to! Pod nebesami sa snívajú tie najkrajšie sníčky.

Čo teda nájdete aj u nás? Pevné steny vykúzlite z našich OSB dosiek, asfaltové pásy použijete na strechu domčeka, aby bolo stále sucho a tie najkrajšie farby od výmyslu sveta namiešame raz-dva. Čakáme vás aj s nákupným zoznamom na tejto dobrodružnej ceste za jedinečným domčekom, po ktorom detské srdcia pištia.

Predchádzajúci článok
Katalóg záhrada
Nasledujúci článok
Osviežte sa nealko radlerom pri nákupe
keyboard_arrow_up