Komplexné riešenia VELUX

Akcie a novinky

ibv - ibv velux 2020 - Komplexné riešenia VELUX

Strešné okná tak, aby presne vyhovovali potrebám majiteľa domu?

Áno! Aj v základnej rade Štandard ponúkame okná s kvalitným trojsklom, ktoré zabraňuje tepelným stratám a účinne chráni pred hlukom zvonku. Rada Štandard Plus pridáva ešte štyri ďalšie benefity: dokonalejšiu tepelnú izoláciu, lepšiu schopnosť izolovať zvuk, útlm hluku z dažďa a samočistiacu vrstvu. Kategória Premium ponúka exkluzívny dizajn a viac variant umiestnenia, dostupné sú aj kombinácie s doplnkovými oknami pre dokonalé presvetlenie interiéru.Svoje manuálne ovládané kývne strešné okná môžete kedykoľvek premeniť na diaľkovo ovládané pridaním dodatočného motora. Alebo si rovno kúpte strešné okná VELUX INTEGRA® s integrovaným motorom.

Diaľkovo ovládané výrobky VELUX navyše môžete napojiť na systém VELUX ACTIVE with NETATMO, ktorý sa o zdravé vnútornú klímu postará automaticky, alebo je ovládať mobilom pomocou VELUX App Control.

Ako na inteligentnú domácnosť

Zistiť, ktoré okno VELUX je pre vás to pravé je veľmi jednoduché. Stačí v pár krokoch zvoliť v konfigurátore svoje preferencie.

Rolety a žalúzie

Rolety a žalúzie VELUX zaisťujú reguláciu prichádzajúceho a odchádzajúceho svetla a tepla, takže bez ohľadu na vonkajšie počasie je vnútri vždy komfortné prostredie.

Vonkajšie rolety a markízy zabraňujú prenikaniu slnečného tepla cez vaše strešné okná a pomáhajú doma udržiavať chládok.

 

Vnútorné rolety a žalúzie vie miestnosť dokonale zatemniť, regulovať prichádzajúce svetlo alebo zabrániť tepelným stratám. So sieťou proti hmyzu si môžete užiť letnú pohodu s vedomím, že sa dovnútra nedostane nevítaný hmyz.

Kompletná ponuka roliet a žalúzií

Katalógy pre vás

Neváhajte si zalistovať v aktuálnych katalógoch spoločnosti VELUX:

Praktické rady nájdete v publikácii Riešenie presvetlenia cez strechu
Novinky pre okná zhrnuté v katalógu Rolety a žalúzie
A všetko od VELUX nájdete na jendom mieste v Katalógu výrobkov

Predchádzajúci článok
Pripravte sa na návrh kúpeľne.
Nasledujúci článok
Akciový leták na september 2022
keyboard_arrow_up