Ako vymaľovať dom bez námahy za pol dňa.

Akcie a novinky
ibv - Kompresor Wagner SF 23 - Ako vymaľovať dom bez námahy za pol dňa.

Je len veľmi málo ľudí, ktorí by pri slovíčku maľovanie skákali od radosti. Maľovanie prináša veľa starostí ako vyberanie farieb, vypratanie miestností, príprava priestoru, samotné maľovanie, čistenie valčekov, štetcov a finálne upratovanie. S pomocou spoľahlivého, vysokovýkonného profesionálneho striekacieho zariadenia Wagner SF 23 plus si ušetríte pomocou sily vzduchu veľa námahy, materiálu a hlavne času.

Wagner SF 23 plus vám skvele poslúži na všetky vnútorné a vonkajšie maliarske a lakérnické práce. Pomocou kompresoru Wagner SF 23 plus môžete nanášať vodou riediteľné maliarske farby, širokú škálu rozpúšťadlových nitro a syntetických emailov, moridiel a pod.

Jednou z výhod oproti klasickému maľovaniu je najmä rovnomerné nanášanie farby, ktoré nezanecháva na povrchu stopy po valčeku ani štetinky zo štetca.

So zariadením sa dobre manipuluje vďaka uloženiu v dvojkolesovom vozíku. Vďaka patentovaným technológiám sa zariadenie jednoducho požíva a umožňuje kompletné vyčistenie do siedmich minút. Zariadenie je dodávané tak, že je pripravené ihneď na prácu. Stačí naliať farbu a pripojiť k elektrickej sieti.

Toto zariadenie je nemalou investíciou a preto si ho môžete u nás požičať a ušetriť tak čas aj peniaze.

ibv - Kompresor Wagner - Ako vymaľovať dom bez námahy za pol dňa.

Výhody:

  • predĺžená tryska na zariadení umožňuje nastriekať stopy do výšky 3 m bez použitia rebríka
  • hadica 15 m od zariadenia
  • 600 m² plochy čas práce:
    - bežný spôsob maľovania 600 min
    - Wagner SF 23 plus 40 min
Predchádzajúci článok
Vyber si darček za nákup
Nasledujúci článok
Moja vizualizácia
keyboard_arrow_up